Apie mus

pastatasDangus yra čia – žemėje. Aplink tave, tavyje, kiekviename… Ar kasdienybės bėgime pastebi dangaus žydrumą, debesies lengvumą, saulėlydžio grožį? Tu gamtos dalis. Viskas yra tavyje – grožis, ramybė, harmonija. Sustok ir atrask save… Leisk sielai gerai jaustis savo kūne.

Grožio namai „Dangus“ įsikūrė tam, kad kiekvienam padėtų jaustis gerai, atrodyti gražiai, gyventi sveikai. Juk gerai jautiesi tada, kada atrodai gražiai ir gražiai atrodai tada, kada jautiesi gerai.

Grožio namai „Dangus“ – tai kompleksinis geros savijautos ir išvaizdos centras – puikios galimybės visas grožio bei sveikatos puoselėjimo procedūras atlikti vienoje vietoje. Erdvus ir šiuolaikiškas moterų ir vyrų kirpimo salonas, universalūs ir jaukūs kosmetologijos, manikiūro – pedikiūro, masažo kabinetai. Taip pat garinė ir infraraudonųjų spindulių pirtys, kuriose paliksite viską, kas nereikalinga ir susikaupę Jūsų kūne. Platus masažų ir SPA procedūrų pasirinkimas. Siūlome per 30 įvairių masažo rūšių, iš kurių tikrai išsirinksite sau tinkantį.

Jus pasitiks jauki aplinka, atpalaiduojanti muzika, kerintys aromatai ir mūsų šypsenos.

Šventės proga sunku išrinkti dovaną artimam žmogui? Dovanodami grožio namų „Dangus“ dovanų kuponą, padovanosite dėmesį, meilę, grožį ir sveikatą.

Laukiame Jūsų ir siūlome aukštos kokybės paslaugas už visiems prieinamas kainas.